Velikost textu:   A    A    A

O klubu

Občanské sdružení zahájilo činnost registrací na MV ČR 12.června 2012 a do konce roku nabídne seniorům realizaci v následujících sportovních odvětvích formou jedno či vice denních setkání:  turistika, cykloturistika, plavání, tenis, stolní tenis, golf, fitness, rybaření, kulečník, bowling, karetní hry, lyžování – běžky. V dalších letech chceme navýšit nejen sportovně-společenskou nabídku ale i postupně vybudovat celorepublikovou působnost s pobočkami v Brně a Ostravě.
Rádi bychom se ihned zapojili do programu Aktivní život /v budoucnu individuálně i do Národní kroniky-          Cílem činnosti je propagace, organizace, podpora a zajišťování sportovního vyžití seniorů a jejich rodin. Minimalizuje jejich diskriminaci vzniklou z finanční nerovnosti po přechodu do penzijního věku. Oslovuje řadu občanů, jejichž jediným příjmem je důchod a většina sportovních aktivit je pro ně cenově nedostupná.

PŘISPĚJTE I VY DO PROJEKTU NÁRODNÍ KRONIKA

Přispějte ZDE

Naši blogeři

Zatím není založený žádný blog. Můžete blogovat zde.
Linky pomoci

112 – TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ